Ontmoet ons span

Skoolbestuur

Johan Wiehahn
Johan Wiehahn
Hoof
Nico Van Niekerk
Nico Van Niekerk
Adjunkhoof Akademie
Adri Mulder
Adri Mulder
Adjunkhoof: Administrasie
Da Nielle Jordaan
Da Nielle Jordaan
Kultuurhoof
Leon Keulder
Leon Keulder
Sporthoof
Michelle Maritz
Michelle Maritz
Departementshoof: Ekonomie
Jenny Immelman
Jenny Immelman
Departementshoof: Engels
Liezel Van Den Berg
Liezel Van Den Berg
Departementshoof: Afrikaans
Marié Griffiths
Marié Griffiths
Departementshoof: Fisiese en Lewenswetenskappe
Marietjie Van Schaik
Marietjie Van Schaik
Departementshoof: Wiskunde
Martin Henning
Martin Henning
Departementshoof: Lewensoriëntering
Jaco Booysen
Jaco Booysen
Departementshoof: Tegnologie, Siviele Tegnologie, IGO

Administratiewe Personeel

Elize Dames
Elize Dames
Leerlingaangeleenthede
Sanet du Toit
Sanet du Toit
Ontvangs
Petro Potgieter
Petro Potgieter
Finansiële Beampte
Anna Rheeders
Anna Rheeders
Finansiële Bestuurder
Alicia Taljaard
Alicia Taljaard
Administratiewe Beampte
Wilkie Van Zyl
Wilkie Van Zyl
Hoof se Sekretaresse
Carol-Ann Boshoff
Carol-Ann Boshoff
Invorderings en Kwytskeldings

Bemarking en Alumni

Marianne Gouws
Marianne Gouws
Bemarker en Skakelbeampte
Petrie Sinclair
Petrie Sinclair
Alumni Administrateur

Akademiese Personeel

Marike Alberts
Marike Alberts
Afrikaans, Skeppende Kuns, Zoeloe, Toerisme
Marietjie Annandale
Marietjie Annandale
Besigheidstudies
Nuchelle Bezuidenhout
Nuchelle Bezuidenhout
Afrikaans
Mariaan Bosman
Mariaan Bosman
Rekenaarvaardighede, Inligtingstegnologie
Tiaan Brand
Tiaan Brand
Tegnologie, IGO, LO-Sport
Ané Groenewald
Ané Groenewald
Tegnologie
Lewensoriëntering
Sonja Crafford
Sonja Crafford
Sosiale Studies, Geografie
Michelle de Klerk
Michelle de Klerk
Afrikaans, Geskiedenis, Skeppende Kuns
Ronel de Wet
Ronel de Wet
Afrikaans
Anthony Engelbrecht
Anthony Engelbrecht
Biologie, Lewenswetenskappe
Tyron Erasmus
Tyron Erasmus
Studente Onderwyser
Marna Fourie
Marna Fourie
EBW, Rekeningkunde
Ignus Gresse
Ignus Gresse
Wiskunde
Chanté Heydenreich
Chanté Heydenreich
Wiskunde, Wiskunde Geletterdheid
Melandi Jacobs
Melandi Jacobs
Engels
Nina Janse van Rensburg
Nina Janse van Rensburg
Dramatiese Kuns, Skeppende Kuns
Lizee Jansen van Rensburg
Lizee Jansen van Rensburg
Wiskunde
Mariët Jordaan
Mariët Jordaan
Engels
Lize Kotzé
Lize Kotzé
Wiskunde
Adri Le Grange
Adri Le Grange
Visuele Kuns, Ontwerp, Skeppende Kuns
Maryna Liebenberg
Maryna Liebenberg
Wiskunde, EWB
Franciska Lintvelt
Franciska Lintvelt
Fisiese Wetenskappe
Malette Miller
Malette Miller
Lewenswetenskappe
Ronél Moll
Ronél Moll
Wiskunde
Dalton Murray
Dalton Murray
Rekenaarvaardighede, Aardrykskunde, Geografie, RTT,
Magriet Nel
Magriet Nel
Wiskunde
Odette Nieuwoudt
Odette Nieuwoudt
Fisiese Wetenskappe
Juzelle Nortje
Juzelle Nortje
Biologie, Fisiese Wetenskappe, Aardrykskunde
Ottilie Ramonat
Ottilie Ramonat
Duits
Marleen Rood
Marleen Rood
Lewensoriëntering, LO-Sport
Liezl Roos
Liezl Roos
Afrikaans
Samantha Schoeman
Samantha Schoeman
EBW, Rekeningkunde