Ontmoet ons span

Skoolbestuur

Johan Wiehahn
Johan Wiehahn
Hoof
Nico Van Niekerk
Nico Van Niekerk
Adjunkhoof Akademie
Adri Mulder
Adri Mulder
Adjunkhoof: Administrasie
Michelle Maritz
Michelle Maritz
Departementshoof: Ekonomie
Liezel Van Den Berg
Liezel Van Den Berg
Departementshoof: Afrikaans
Marié Griffiths
Marié Griffiths
Departementshoof: Lewenswetenskappe
Marietjie Van Schaik
Marietjie Van Schaik
Departementshoof: Wiskunde
Martin Henning
Martin Henning
Departementshoof: Lewensoriëntering
Jaco Booysen
Jaco Booysen
Departementshoof: Tegnologie, Siviele Tegnologie, IGO
Bevan Behr
Bevan Behr
Departementshoof: Fisiese Wetenskappe
Ruan Basson
Ruan Basson
Sport- en Borgebestuurder
Ané Groenewald
Ané Groenewald
Bemarker
Melandi Jacobs
Melandi Jacobs
Departementshoof: Engels
Nina Janse van Rensburg
Nina Janse van Rensburg
Kultuurorganiseerder

Administratiewe Personeel

Elize Dames
Elize Dames
Leerlingaangeleenthede
Alicia Taljaard
Alicia Taljaard
Administratiewe Beampte
Wilkie Van Zyl
Wilkie Van Zyl
Hoof se Sekretaresse
Carol-Ann Boshoff
Carol-Ann Boshoff
Invorderings en Kwytskeldings
Nicole Janse van Vuuren
Nicole Janse van Vuuren
Ontvangsdame

Leerder Ondersteuningsdienste

Laurinda Booyse
Laurinda Booyse
Skoolberader

Akademiese Personeel

Marike Alberts
Marike Alberts
Skeppende Kuns, Zoeloe, Toerisme
Marietjie Annandale
Marietjie Annandale
Besigheidstudies, EBW
Nuchelle Bezuidenhout
Nuchelle Bezuidenhout
Afrikaans
Mariaan Bosman
Mariaan Bosman
Rekenaarvaardighede, Inligtingstegnologie
Tiaan Brand
Tiaan Brand
Tegnologie, IGO, LO-Sport
Sonja Crafford
Sonja Crafford
Sosiale Studies, Geografie
Ronel de Wet
Ronel de Wet
Afrikaans
Anthony Engelbrecht
Anthony Engelbrecht
Biologie, Lewenswetenskappe
Marna Fourie
Marna Fourie
EBW, Rekeningkunde
Chanté Heydenreich
Chanté Heydenreich
Wiskunde, Wiskunde Geletterdheid
Lizee Jansen van Rensburg
Lizee Jansen van Rensburg
Wiskunde
Mariët Jordaan
Mariët Jordaan
Engels
Lize Kotzé
Lize Kotzé
Wiskunde
Adri Le Grange
Adri Le Grange
Visuele Kuns, Ontwerp, Skeppende Kuns
Maryna Liebenberg
Maryna Liebenberg
EBW, Besigheidstudies
Franciska Lintvelt
Franciska Lintvelt
Fisiese Wetenskappe
Malette Miller
Malette Miller
Lewenswetenskappe
Dalton Murray
Dalton Murray
Rekenaartoepasingstegnologie, Rekenaarvaardighede
Magriet Nel
Magriet Nel
Wiskunde
Odette Nieuwoudt
Odette Nieuwoudt
Fisiese Wetenskappe
Ottilie Ramonat
Ottilie Ramonat
Duits
Marleen Rood
Marleen Rood
Lewensoriëntering, LO-Sport
Liezl Roos
Liezl Roos
Afrikaans
Samantha Schoeman
Samantha Schoeman
EBW, Rekeningkunde
Daleen Smit
Daleen Smit
Engels
Uné Smit
Uné Smit
EBW, Ekonomie
Janet Unterslak
Janet Unterslak
Engels
Naziema Vally
Naziema Vally
Engels
Dané van der Linde
Dané van der Linde
Engels
Ira Lombard
Ira Lombard
Gasvryheidstudies
Nardus van der Vyver
Nardus van der Vyver
Wiskunde Geletterdheid, Rekeningkunde
Melissa Scheepers
Melissa Scheepers
Afrikaans
Jannè Pienaar
Jannè Pienaar
Engels
Monét Smith
Monét Smith
Engels
Claudia Pienaar
Claudia Pienaar
Afrikaans
Lisa-Marie Henning
Lisa-Marie Henning
Wiskunde
Aletta Opperman
Aletta Opperman
Afrikaans
Nené Knobel
Nené Knobel
Wiskunde

Terreinpersoneel

Derick
Derick Mosimanyane
Terreinbestuurder
Shadrak
Shadrack Mamphwe
Busbestuurder: Strubensvallei en Instandhouding
Wizard
Wizard
Tuinier
Joseph
Joseph Mathibe
Skoonmaker
Esther
Esther Mgiba
Skoonmaker
Oupa
Oupa
Nutsman
David
David Mongale
Tuinier
Darlington
Darlington Monnaapula
Busbestuurder: Florida en Instandhouding
Innocent
Innocent Moyo
Tuinier
Joshua
Joshua Ndlovu
Opsigter en tuinier
Johannes
Johannes Shoroma
Busbestuurder: Fairland, administratiewe take